pühapäev, 8. aprill 2007

Korraks vaid...

... või ka mitte. Ei või iial teada, kuidas lood selle netiühendusega parasjagu on. Viimasel ajal on olnud null. Kui sügisel tundsin end lühiajalise katkestuse korral üsna nigelalt, siis praegu pole viga. Kiire kohanemisvõime, khm-khm :)

Piltidel on mõned prossid, milles kasutatud viltimismasinaga valmistet proovilappe. Lähevad kirja kui Kaelakee hääl 6, 7 ja 8.
Tolle teema algatasin ju selleks, et vabaneda oma vanadest voolimismassiplönnidest ja veidigi kahandada kokkukrabatud pärlihunnikut. A läheb nagu ikka. Heegeldet keed poevad sekka ja nüüd kangast ja villast käsitsi õmmeldud.... Elu määrab, eksju. Mulle on hakanud see pisikeste asjade kallal nõelaga nokitsemine väga meeldima. Alles hiljuti nõudis isegi nööbi etteõmblemine kohutavat eneseületamist. Aga nüüd - puhas nauding. Erinevalt pärlimängudest saab seda ka käigult teha, ühe silmaga õmmelda ja teisega pisikest maailmaavastajat turvata.

We've been having problems with internet connection lately and I have no idea if it'll stay alright or not. My blogging may be quite hectic because of it in coming weeks.

Anyway I've been making some small things lately like these fabric corsages. I cut up some old handfelted piece for bases and added bits done on embellisher. Plus little bit of hand stitching and some beads.

While I was off-line Dora Ohrenstein had new issue of Crochet Insider out. And... there is interview with me :)
Thanks to Annette Petavy, whose idea it was.


3 kommentaari:

 1. Wow!
  I often visit your blog and there is no day that I do not get surprised! I love the needlework you make.

  VastaKustuta
 2. I found you at Flickr and love your art, your crochet is unique and stunning. Great needlework!

  VastaKustuta
 3. thank you Virgi and Terry :)

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...