esmaspäev, 26. oktoober 2009

AlpakaIkka juhtub, et aegajalt soovib etsys keegi vahetuskaupa teha. Tihtipeale olen ettepanekust loobunud - ma tarbin ju "vamisasju" nii vähe, eriti ehteid, mille pakkujaid on enim - aga seekordsele käsitsi värvitud peenele alpakale ei suutnud vastu panna ning olin heal meelel ja kahel käel kaubaga nõus!
Alpacameadows.com on Julie koduleht.

Kuna mulle meeldivad absoluutselt kõik värvid, siis lasin saata kõikvõimalikke eri värvikombinatsioone. Lõng on peenike (fingerweight), kindlasti sobinuks hästi mõne kauni salli kudumiseks. Aga ma ju ei koo.
Proovisin heegeldada küll üht mustrit ja teist, aga lõpuks võtsin siiski 2 lõngaotsa korraga kätte ja heegeldasin lihtsate ühekordsete sammastega. Sujuv värviüleminekuefekt tuleb sellest, et igal real vahetasin vaid ühe lõngadest uue tooni vastu.PS. "Ei internetti" saaga lõppes positiivselt - sügav kummardus Radionetile - ma olen jälle liinil :)
Seda sai tähistatud suure kotimosaiigi ning ohtrasõnalise postitusega Craftwergi päevikus.

Few weeks back we traded with Julie from Alpacameadows.com - she received bracelets and I got a the most soft and beautiful hand dyed alpaca yarn. Yarn was fingerweight and probably would've made beautiful lacy knitted shawl. But I don't knit anymore.
So I tried out different patterns but finally decided that fingerweight is too thin for me and decided to crochet 2 strands together. And I'm rather happy with result! Love how colours play in these scarflettes.
Thanks Julie :)
8 kommentaari:

 1. Tõesti imelised värvid! Ma olen sinu blogist nii palju inspiratsiooni saanud. Ma olen rohkem kuduja, kuid sinu töid imetledes olen nüüd heegeldatud detaile nii mõnelegi oma tehtud asjale lisanud.

  VastaKustuta
 2. oi kui kena! Sul ka lilleke (see lillekeseidee vist hõljub õhus), aga ka täiesti oma nägu ja teistmoodi.

  VastaKustuta
 3. unustasin öelda, et heegeldus on ka väga kena, just see sujuv üleminek on sümpaatne!
  peaks ka heegelnõela haarama! :)

  VastaKustuta
 4. aitäh Lemmi :)

  mhmh, Marre, mul ka need lillekesed juba suvest saati heegeldistele trüginud.
  eks need "popid" asjad liigu lainetena jah - see torkab hästi silma mõnd suuremat kooslust (no nt isetegija või etsy) jälgides.
  ja ikka tahaks lisada miskit omapoolset, et mitte lihtsalt kopikätiks osutuda :P

  VastaKustuta
 5. kuule, kas ma nägin unes seda, et te olete/olite mingi päev Tartus Taskus? mälusopis mingi õrn mälestus on, et ma kusagilt lugesin, aga ma ei leia kusagilt.

  VastaKustuta
 6. kes otsib, see leiab :)
  Craftwerk.ee väike väljanäitus Käsitööpäeval Tartu Dorpat konverentsikeskuses
  14. novembril 11.00-14.00

  VastaKustuta
 7. ehhee, ma polegi nii hästi kursis kui sa :)
  tegelt on nii, et Hobipunkti tüdrukutel on meie "rullikeeratav miniväljanäitus", (mis koosneb peamiselt erinevatest vilditud-heegeldet-kangast prossidest) Käsitööpäevadel kaasas.
  meid endid kohal pole.

  VastaKustuta
 8. oi kui kahju, ma oleks tahtnud teie endiga just tuttavaks saada :) aga olgu, eks lepin teie käte tööga

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...