reede, 2. detsember 2011

Väike hall - Grey purse

Taas tuleb tõdeda, et aeg lendab. Erinevalt käsitööst. See ei edene eriti.Oluliselt etemini läheb näiteks küpsetamisrindel.  Või läbivool meie külmkapist on märkimisväärne :)
Blogi võiks "heegeldab" asemel vabalt ümber nimetada, no näiteks "sööb ja ujub" sobiks hästi.


Sest erinevate asjaolude kokkulangemisel sattusin ma kuu aja eest peale erakordselt pikka pausi (viimase trenni tegin 1993 a veebruaris ja vahepealse 18 a jooksul käisin basseinis umbes 10 korda ega viljelenud ka mingit muud spordiala) ujulasse. Kohe mitu päeva järjest. Age agiteerimisel võtsin julguse kokku ja osalesin kohalikel valla võistlustel. Ja ujutud ajad olid sedavõrd innustavad (arvestagem pea 20-aastast pausi, eksole), et ma sugugi ei välista "seenior-ujuja" karjääri :)

Igaljuhul on üllatavalt mõnus trenni teha.Piltidel on üks pisike hall heegeldet kotike, mille mustrijuhend on viimistlemisfaasis.

Time flies. 
I'm not as crafty these days as I used to be. Many days can pass without me crocheting a single stitch. And it's absolutely fine. There's our sweet baby-boy, other kids, lots of baking and... sports! Yep, after looong pause of 18 years, I've found my way back to swimming pool. And it feels good!  

This grey purse here is one of the few thing I've made lately. I've almost finished writing the pattern for this, just few finishing touches and it'll be ready to step into world.
Will keep you informed!
***

Edit: Click here for pattern!


11 kommentaari:

 1. Edu ujumises :) Mul ka kodus üks kodustatud "seenior", kes aeg-ajalt paar basseinipikkust liblikat ujub - kiidab ja imestab, et kuidas ikka nii hää tundub. 20 aastat tagasi olevat pigem veremaitse suus olnud.
  Ja muidugi - kott on ilus. Tore, et leiad väikese vägilase kõrvalt ka aega blogi pidada.
  Tahtmist edaspidiseks!

  VastaKustuta
 2. Nii hea siit ka vahel mõnda piiksu kuulda. Kott on igati stiilne. Ja terves kehas terve vaim, mis see 18 aastat siin ikka loeb - kui on mõnus ujuda, siis tuleb ujuda! Igaljuhul, jõudu:)

  VastaKustuta
 3. Just lovely...
  Have a nice week
  Anna

  VastaKustuta
 4. Väga kaunis töö taas kord. Vaatan ja imetlen :)

  VastaKustuta
 5. Do you have the pattern available yet?? I'm dying to make one! Absolutely beautiful! :)

  VastaKustuta
 6. I am hoping to find the link to the pattern too... so want to make this for my best friend.

  VastaKustuta
 7. Tänud ja thank you all!

  Zophie - look right here: https://www.etsy.com/listing/118630124/grey-crochet-purse-pdf-pattern

  VastaKustuta
 8. Hi Marianne - I am about to buy this pattern -will my pattern be written in English please?

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...