pühapäev, 17. veebruar 2013

Freeform Friday

... on Sunday.

Reedel-laupäeval oli õnn suurem kogus süüa teha.
Sellele eelnes muidugi pikk toidu-aineline ringkäik netis. Ja heegeldamisega seotu oli unustet.

Kui juba söögiteemale sai kaldutud, siis olgu talletet üks ingveriga peedisalat ning üks kuivatet jõhvika-avokaado-mandli salat. Viimasest ammutasin olude sunnil küll vaid inspiratsiooni ja välja jäid nii mandlid kui avokaado ning asemele tulid hoopis pirn ja pomelo ja granaatõun :)
Aga tahaks teinekord originaalilähedasemat asja ka teha ja nüüd on see siin kirjas.

Tagasi heegellainele.
Erinevalt eelmisest reedest, mil nõel oli roostes ja töö ei libisenud, sain sellele järgnenud nädalavahetusel hea hoo sisse. Ja ühtlasi mõtlesin välja, mis ma nende lappidega teen.


Teen ümmarguse padja.
Endale.
Kõigile lastele olen erinevat värvi triibulised teinud. A ise olen ilma. Pealegi on ju hea, kui miskit vabaheegeldet on pidevalt silma all. Et teema ei ununeks.

Suurem jagu lappe on juba teht. Nüüd on aeg hakata neid parimal võimalikul moel kokku klapitama ning vaatama, mida-kuhu veel juurde vaja lisada on. Tõenäoliselt teen heledaid lappe juurde. Ja siniseid triipe vaja siia-sinna sisse põimida.

Üksikult võetuna ei meeldi mõned neist mulle üldse mitte. Proovisin töö käigus veidi erinevaid lähenemisviise ja jõudsin äratundmisele, et antud juhul eelistan ma ringselt või spiraalselt heegeldamist ja ümaraid vorme.


Paar lappi sai alustet edasi-tagasi ridadega ja ükskõik, mis ma ka hiljem neile külge pookisin, jäid need sirged read mind painama. A kasutan ikka.

Kõik lapid on niikuinii alles "paljad". Peale kokkuheegeldamist/õmblemist plaanin neile veel mõningaid heegeldet detaile peale heegeldada (vbla ka nööpe või helmeid õmmelda) ja asja nii sättida, et üldmuljeks poleks üksikutest lappidest kokku õmmeldud asi, vaid tulemus oleks voolavam, tervikum.

1 kommentaar:

  1. Ootan huviga lõpptulemust! See saab kindlasti väga ilus! :)

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...