neljapäev, 28. juuni 2007

Ja veel...

Ühe pika õhtu teod. (Tõe huvides olgu lisatud, et küpsetamine, värvimine, lakkimine, traadikeeramine toimusid järgnevatel hommikutel-õhtutel. Ja jällegi on paras ports veel viimistlemata-pildile püüdmata.)
Esmalt proovisin mokume gane laadset asja kirgaste värvidega, aga ilma metall-leheta. Ristisin saadud seeria Paistiku-nimeliseks, kuna miski selles viimases ripatsis tuletas mulle Klaabu raamatut meelde.

Järgmine on sellesama mustri äralõigatud servadest valmistet. (Ma kasutasin ripatsite põhjadeks valget fimot). Natuke keerutatud, natuke käte vahel muditud ja huvitavaim koht ripatsiks voolitud.

Ülejäänud rohelised tekkisid nii: mudisin allesjäänud jäägid täiesti segi, tuli täiesti "söödav" roheline. Muster on pressitud heegel- ning tavalise pitsiga, hiljem hobivärviga värvitud. Seejärel värv osaliselt maha nühitud-lihvitud. Lakitud. Muude komponentidega ripatsiks vormistatud.
Nüüd ootavad nad seda, et ma seaksin sammud Helmehaldjasse (ja tooksin postkontorist ära helmesegudega Silverpoindi paki) ning varustaksin end erinevate kettide-nööride ja muude oluliste vahenditega, mille külge ripatsid kinnitada.
Ja siis... No ma proovin seda müüginurga värki.5 kommentaari:

 1. Väga lahedad asjad jälle! Ma jään pikisilmi müüginurka ootama. Ma ei tahaks küll väga pealetükkiv olla, aga kui võimalik ja kui need sinised lehed ka müüginurka peaksid tulema,siis ma hea meelega broneeriks endale selle ülemisest reast kõige parempoolsema ripatsi palun. Nii tohutult ilus on see!

  VastaKustuta
 2. No kui ma vaatan kui ilusaid asju sa Mann teed ja Kajakas ka, siis minust need savipätsud jäävadki vist kappi ootama :D Ostsin küll millalgi valmis, et proovin ka, aga ega ikka ei julge enam :D

  VastaKustuta
 3. heh, Inx, vaata mu esimesi voolimismassi puudutavaid postitusi ja su julgus tuleb naksti tagasi ;)
  esimesed paarkümmend pakki cernitit võin julgelt koolituskuludesse kanda.

  VastaKustuta
 4. Could make a nice dragon themed necklace. :)

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...