reede, 8. juuni 2007

Suvi-suvi ja heegeldet bikiinid

Viimased kolm päeva on olnud tõelised rannapäevad. Võileibade ja laste ja morsi ja valusate õlgadega. Seda võiks tähistada tillukese pildiseeriaga mõne aaste eest heegeldet bikiinidest.
Tegelikult ajendas mind "vanakraamis" tuhnima hoopis Reesi põhjalik ja üksikasjalik bikiinide heegeldamisele pühendet postitus.
Ma alustasin oma "heegeldamiskarjääri" 7 a tagasi linikute ja kardinapitsidega. Ning seda selleks, et leida aseaine suitsetamisharjumusele. Bikiinide tegemist proovisin esmakordselt peale Ekspressis nähtud Anu Abozhenko loomingut. Aasta oli vist 2002. Mäletan oma esimest paari ka. Need olid kolmevärvilised, ema toodud heegelniidist. Kollase, salatirohelise ja kahvatupunasekirjud. Aasatatega niidivarud täienesid. Kasutasin põhiliselt Mauruse raamatupoe lõngariiulilt hangitud puuvillast "Nartsissi"-nimelist heegelniiti ning värviskaala laiendamiseks ka üksikuid muid.
"Tootmises" olid nii peenetriibulised kui laiade triipudega, nupukestega, vikerkaarrevärvilised, rasta-seeria ning nii mõndagi muud. Suurem osa kukkus heaste välja, mõni mitte.
Enam seda Nartsissi vist ringi ei liigu, on hoopis muid uusi ja põnevaid lõngu. Aga tundub, et mu bikiinitreimispäevad on selleks korraks läbi. (Ütles ta ning siirdus oma pooliku näputöö juurde. Bikiinid. Tütrele, niiet see ei loe :))

Those were made few years back when I mostly crocheted bikinis and halter tops.

4 kommentaari:

 1. Anonüümne08.06.07 10:47

  :-)))

  ...ja just sinu blogis viidatud bikiinipiltide peale läks aasta-poolteist tagasi mu "lambike põlema". Aitäh!

  Rees

  VastaKustuta
 2. Ja ka mina leidsin suitsuharjumuse lahenduseks käsitöö, seda peaks lausa müüma. Suitsust priiks heegelnõelaga... või vardaga.... :P
  Kuigi mind vaimustavad heegeldused, ei suuda ma seda ise teha... :( no ei oska nt. ringi heegeldada nii, et ei tekiks mingit ühenduskoha ranti sinna sisse. Ja ühtki raamatut ka pole hetkel.

  VastaKustuta
 3. Sellised kenad bikiinid ei jaa kindlasti kusagil tahelepanuta,isegi pildid mitte;)!

  VastaKustuta
 4. Jõudu tööle, Rees ;)

  Ingrid - sa kood nii oivaliselt, et sul polegi tarvis heegeldada ;)
  tegelt ei oska ma ka ringselt heegeldades reavahetust ilusaks. olen proovind nii ja naa, aga ikka tungib "õmblus" inetult esile.

  tänud lillysmuul :)

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...