Kolmapäev, 22. veebruar 2006

Küünlakuu kott

Küünlakuu kott on valmis. Aega läks kolm päeva. Täpsustan, kolm laisa koduperenaise päeva, st peale pudinate toitmise-jalutamise-uinutamise ma noil päevil eriti miskit muud ei teinud kui nokitsesin koti kallal. Algideeks oli valmistada üleni valget karva vabaheegeldustehnikas ridikül. Kuid läks tiba teisiti.

Algatuseks heegeldasin ühekordsest heidest ja lõimelõngast tooriku, masin vanutas. Seejärel heegeldasin mõned FF-motiivid ning katsin nendega koti allosa. Ülaosa aga tikkisin täis sõlmi (french knot) ja pärleid. Sang heegeldet spiraalselt kinnissilmustega, kinniseks vildipall (mis asetseb koti teisel küljel). Ületasin end ning sain hakkama ka voodriga.

Kiigake ka 12 koti väljapanekut, valminud on palju põnevat. Uued ühinejad on oodatud! Projektist saab lähemalt lugeda siit. Kuu lõpuni pole väga palju enam jäänud, kuid siiski piisavalt, et soovijad jõuaksid ühe "Küünlakuu" kotiga hakkama saada. Kui aga kalendermärkmik juba tegemistest pungil, siis märtsikuu teemaks on "Esimene...". Head tegutsemislusti!

13 kommentaari:

 1. Väga ilus kott. Kiitused.

  VastaKustuta
 2. Armas kott, lausa näitusetöö!

  VastaKustuta
 3. Anonüümne23.02.06 09:56

  täiesti taevalik :) braavo!!!

  VastaKustuta
 4. Issand kui ilus. Mina oma 1. kotinässi ei julge nüüd näidatagi :S

  VastaKustuta
 5. Andekas inimene! Jube ilus!

  VastaKustuta
 6. Väga lahe! Selline õrn ja lumine:)

  VastaKustuta
 7. Oh ja ah!
  Väga elegantne!

  VastaKustuta
 8. Anonüümne23.02.06 15:53

  Super!!!

  VastaKustuta
 9. Kerge ja värske olid esimesed omadussõnad peale "fantastilise" mis keelele ja meelele tulid kui nägin seda kotti. Nagu äsja mahasadunud lumi :)

  VastaKustuta
 10. No minu oma küll nii ilus ei tule. Peab vist märtsikuu kotiga kohe kuu alguses lagedale tulema, muidu kuu lõpus enam ei julge sest kõikidel on nii toredad kotid :)

  VastaKustuta
 11. oh, suured tänud kõigile :)

  VastaKustuta
 12. Mul ei ole enam mitte midagi lisada. Kõik on eespool ära öeldud.
  Super!!!

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...