Pühapäev, 5. november 2006

Cyndi Lavin

Ehtemeister Cyndi Lavini veebilehel leidub nii kaelakeesid, käevõrusid, leitud pisividinatest valmistet prosse kui ka rikkalike helmetikanditega ehteid.
Oma bloogis näitab ta, kuidast ühte sellist käevõru valmistada.
Lisaks sellele õpetusele on ta bloogi paremveerus veel paarkümmend linki teistele juhenditele. Näiteks üks nutikas kaelakee, milles on ripatsipõhjana kasutatud voolimismassi. Või siis pudelikorkidest prossid.

Hoiatan, et lähiajal tuleb veel nii mõnigi ehteteemaline postitus. Pärlid ju ootavad, aga niisama lambist ei oska-taha nendega midagi ette võtta. Kaen veidi ringi, mida internet ses vallas pakub. Asja lihtsustamiseks reageerib mu google alert sõnale "beads" ja nõnda olen juba sattunud mitmele huvitavale ehte-bloogile.

Jewelry designer Cyndi Lavin creates beautiful beaded necklaces, bracelets, recycled jewelry pins and rich bead embroidered pieces.
On her blog she has tutorial how to make one of these bead embroidered bracelets.
Many other tutorials could be found on the right hand sidebar of her blog. For example an assemblage style necklace, which uses polymer-clay as base for pendant and great bottlecap pins.


1 kommentaar:

  1. Thank you so much for visiting my blog and websites! I apologize that I can only write to you in English. I hope you will enjoy many of the tutorials on the blog :-)

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...