Neljapäev, 18. märts 2010

...


Mõned viimase aja võrud.Plaani, mis sa plaanid, a tegelikult hakkavad võrud valmimise käigus ikka oma elu elama. No oma osa on sellel ka hetke helmevalikul, mis pole sugugi lõputu...
... aga juba parem kui mõni aeg varem.
Tellisin helmehaldjalt üht-teist ning veeretasin mõnikümmmend fimokuuli kah.Eilne hilisõhtune laks Tsirkusemoorilt oli hirmus värskendav ja innustav. Enne uinumist hakkasid valge varjundid silme eest läbi vilksama.
Nüüd ei tohi lasta sel virgutava süsti mõjul taanduda, vaid tuleb kohe tegudele tormata, onju? :)

4 kommentaari:

 1. Kõik käevõrud on ikka ja jälle ja alati vapustavad! mulle nii meeldivad need värvidemängud!

  VastaKustuta
 2. Kaunid kevadised võrud! Eriti meeldib see viimane kollane, ja siis see sirelililla/heleroheline (need värvid on mu viimase aja obsessioon). Jah, teinekord on piiratud materjalivalik kaubandusvõrgus ikka väga frustreeriv. Hiilgav idee kahaneb teostades kohe poole väiksemaks.

  Sain just eile Helmehaldjalt kirja, et uued helmed kohal. Läksin kohe õhunaga vaatama - ei leidnud sealt midagi meelepärast. Ootan hoopis Praha-reisi aprilli alguses - Tšehhi Vabariik on ju THE helmemaa. ;)

  Tervitused Frankfurdist (vahepeal sai tehtud üks järjekordne Eesti-sutsakas, aga olime seekord ainult paar päeva; järgmine kord plaanime midagi, eks?!),

  Epp

  VastaKustuta
 3. Aitäh Kiku!

  Epp - minugi lemmik on seekord just too kollane :)
  Muidugi, anna aga teada, mil Eestisse saabud, tahaks väga kohtuda!

  VastaKustuta
 4. I only speak English but I must say I ADORE your colour combinations in these bracelets...

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...