teisipäev, 5. märts 2013

Kaks kraed

Juba õige mitu aega tagasi (eelmisel sügisel) heegeldasin ühe krae. Eks ikka selleks, et kasutada täiesti omakasupüüdlikult ära kraede moes olemise momenti.
Ehk ei ole veel päris läbi see kraede kõrghetk.
(Ja noh, eks kunagi tuleb ta ju taas uuesti)Kui juba ühe juhendi viimistlemiseks läks, siis heegeldasin teise krae veel.
Ja teen juba kolmandat nagu pildiltki näha.

(OK, selle olen tänaseks üles harutanud.)


Vahepeal soetasin omale heegelskeemide tegemise jubina ja püüan nüüd igasse juhendisse lisaks tekstile ka skeemi lisada.

Pildistamisega on nii, et see mu noor ja ilus modell, kes veel 10-11 aastaselt oli päris koostööaldis, vahetas muudkui sõrmuseid sõrmes ja andis muidu stilistilist nõu, siis hetkel tema parema meelega kaamera ette ei satu. 
Ja mis seal's ikka.
Lapstööjõudu ju jätkub.
Need pildid tegi kuuene.

Ja õnneks-õnneks on juba valgust ja helgust väljas!

***


All kinds of wonderful collars have been popping up all over the place lately and of course I couldn't resist and made two cute crochet ones.

Lavender collar has longer neckline, about 50 cm, pale blue fits a bit tighter around the neck.
Pattern for lavender one is already available and I'll add another one in coming days!
4 kommentaari:

  1. Väga ilus - lihtne, puhas, stiilne. Super.

    VastaKustuta
  2. Anonüümne12.04.13, 23:45

    Minu jaoks on pitskrae midagi väga väljapeetut ja naiselikku. Noh, et kui sul on pitskrae kaelas, siis istud ikka kenasti jalg üle jala ja jood väikeste sõõmudega peenest portselanist kellaviieteed. Mitte ei torma kets jalas mööda kaubanduskeskust termostass käes. ;)Ja ma ütlen täiesti ausalt, et ma isegi istuksin see helesinine pitskrae kaelas kusagil kohvikus, mekiks kreemikooki ning tunneksin ennast väga kenana. ;) Väga ilus töö igatahes!

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...