esmaspäev, 22. veebruar 2016

Talvelaager

Talvise heegellaagri teemaks oli "Valge".

Mida vaesem on värvivalik laual, seda värvikirevam on seltskond ümber laua. Jõõpre vanasõna.
(pilt ongi sellepärast must-valge, et te omi silmi ei pimestaks)

Mõned märksõnad sellest laagrist.

Seltskonna tuumiku moodustasid vähemalt korra juba laagris viibinud inimesed. Mistap oli tunne, et veedad nädalavahetust vanade sõpradega. Mul isiklikult oli ka tunne, et tühja sest heegeldamisest, järgmine kord võiks nädalavahetuse ainult süües mööda saata.Kaasas oli mul üks "uus tüdruk". Ja kes te varem laagris olete käinud ning teile on tundunud, et sai hästi süüa ja päris hästi heegeldada ja nalja sai kah omajagu.
Siis.
"Uus tüdruk" oma lugude vestmisega treenis meie kõhulihaseid nii nagu ei kunagi varem. Põselihased annavad samuti tunda.


Ja kuna ma ei kujuta ette, et naljalaagri latti veel kuidagi kergitada annaks, siis mõtlesime, et järgmine kord teeme hoopis "vagaheegeldajate laagri".
Dresskoodiks on must. Või tumepruun.
Kaelas tärgeldatud heegelkrae.
Istume ümber laua.
Põlved koos.
Emotsioonid vaos.

See vagaheegeldajate laager saab toimuma juuli viimasel nädalavahetusel.

Aga enne seda, juuli esimesel nädalavahetusel on vabaheegeldet ehetele pühendet koosviibimine.

Aega ju veel on ning kõigest lähemalt kuuleb lähikuudel, aga märkmikus võib neile nädalavahetustele juba praegu punase (heegelniidiga) ringi ümber tõmmata.(Piltidel pole ühtki minu tööd. Midagi ma siiski tegin. Ja tulid ideed. Ehk teinekord näitan.)1 kommentaar:

  1. Heegeldamise laager on omaette "nähtus", meil hakkab tekkima lausa Marianne vabaheegeldajate koolkond. Ja lisaks väikestele heegeldamiseideedele sündis ju ka üks Suur Idee, millest mõne aasta pärast teostumisel edaspidi kõik kuulevad!

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...