Pühapäev, 15. mai 2005

Heegeldatud kotid

Pühapäevaõhtasel rahulikul jalutuskäigul netis sattusin Crochet Chronicles bloogile. Ja sealt edasi eltadesign'i. Kerige heegeldet notsudest mööda ja näete toredaid kotte. Riidest kotid, millele õmmeldud väikesed heegeldet motiivid.
Praegu just turgatas pähe üks mõtteke - sihukesi üllitisi annaks edukalt kasutada käsitöötundides. Heegeldada proovilappide asemel erinevate mustritega motiive. Õmblemisetunnis õmmelda kott. Tikkimise tunnis tikkida motiivid sinna peale. Lihtne, eks! Aga vist läheb sinna "teoreetiliselt võimalik, kuid praktikas ei kasutata" lahtrisse.

See selleks, jätkame kottidega. Samuti lihtsalt ja kiirelt valmivaid, kuid omanäolisi ja armsaid kotte saab näha Domakaya saidil. Lisaks kottidele pakuvad nad salle, pontshosid, erinevaid peakatteid. Kõik esemed on käsitsi kootud-heegeldatud ning seejärel kaunistatud rannakarpide, pärlite, poolvääriskivide, lintide, naha ja mille kõigega veel. Lisandid teevadki nende asjad huvitavaks ning kindlasti on heaks inspiratsooniallikaks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...