Teisipäev, 31. mai 2005

Isiklikud asjad

Peale veel kahe paari bikiinide heegeldamist hakkasin puudust tundma uute väljakutsete järele ning nigu elus ikka, kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Helises telefon ja kõne lõppedes toimus peas kohutav ideede ralli, mille järel asusin pea kohe heegeldama peleriini ja selle alla sobivat toppi. Komplekti kuuluma hakkav seelik oli mul juba olemas, kuigi tal (st seelikul) polnud õrna aimugi, et talle ka kaaslased valmistatakse. Okei, see nn komplekt aga on lihtsalt varuvariant seks puhuks, kui mu peamine plaan - vilditud kleit - ei peaks õnnestuma. Tegu siis kehakattega ühele kallile inimesele tähtsa sündmuse jaoks. Pulmadega pole siiski tegu :)
Pildid postitan siis, kui asjad valmis. Praegu on seis selline, et meeletu tempoga alustatu on nurka seisma jäänud. Nädalavahetus ajas rütmi sassi ning nüüd ootan uut puhangut.
Täna heegeldasin ühe jalavõrukaelakee ja kaks poolikut kõrvarõngast. Kummalgi esialgu puudu konksud (tagavara otsas) ning paarilised (põhjuseks minu vastumeelsus heegeldada kahte identset asja)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...