Reede, 10. juuni 2005

Pontsho

Pontshod naasid peale mitmekümneaastast pausi taas massiivselt moepilti läinud aastal. Ja tulid hooga. Tuntud muuvi-, tele- ja whatever staarid kandsid neid. Asjatundjad arvustasid neid. Nobedad käsitöölised vorpisid neid. Pontshod olid kõikjal, seega tundus, et pidu ei saa pikk olema ning varsti kannab neid taas vaid mõni üksik veidrik. Kuid...
Saabus vangikongist koju Martha Stewart, seljas kaaskannataja poolt heegeldet pontsho. See killuke internetist, mida väisavad käsitöölised, lõi kihama. Kas ikka kõik nägid? Kuidas teha? Millest tehtud? Tahan kaa!!! jne jne. Nii juhtuski, et tuntud kuduja-heegeldaja Lily Chin lõi Martha Stewarti kehakatte ainetel "Freedom Poncho", tuntud lõngatootja Lion Brand pakkus lahkelt kodulehel daunlõudimiseks oma versioonina "Kojutuleku pontsho". Seda viimast olla allatiritud juba üks miljon korda. Jah, see kuue nulliga number. Sellestsinatsest kuulsaks saanud hilbukesest üritasid tulu lõigata ka Bernat nimeline kompanii ning need tublid inimesed.
See pole veel kõik. Nüüd pakub Lion Brand ka filmis "Monster-in-Law" Jennifer Lopezi seljas esinenud pontsho tegemisjuhendit.

Ühesõnaga, ma tahtsin öelda, et hüvasti pontsho ja teretulemast peleriin!2 kommentaari:

  1. kas Su peleriini pilt on väga suur? kuidagi ei lae mul üles :(

    VastaKustuta
  2. pigem oli meiepoolne liin umbes. pildis ei tohiks asi olla.

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...