Esmaspäev, 3. aprill 2006

12 kotti/ 12 bags

Üks kuu taas möödas. Sedapuhku siis märts ning teemaks oli "Esimene...". Tuleb mainida, et kaasalööjate hulk oli märgatavalt väiksem kui veebruaris, "süüdistagem" selles kehva ilma, ohtraid haigushooge ning kevadväsimust ja lootkem, et kevadetulek (kunagi ta saabub siiski) ja päikesepaist annavad ka käsitööhuvilistele lisaenergiat ning järgnevatel kuudel osalejate arv vaid kasvab :)
Aprilli teemaks on "Vanast uus". Nagu nimigi ütleb, tuleb kotiteol kasutada miskit vana. Olgu selleks siis mõni riideese või vana lina/kardin/misiganes. Samuti võib uue välimuse anda juba päevinäinud ridikülile ja nii edasi - ja nii edasi. Kogu materjal ei pea olema olnud varem kasutuses.
Muide, Kajakas on oma aprillikoti juba valmis saanud.
Etteulatuvalt hõikan välja ka mai teema, et tihedama graafikuga huvilised saaksid juba sellele mõtlema hakata, ning selleks on "Saturday night fever".
Tehtud töid võib imetleda Flickri pesas kuid kuna selles süsteemis mitteregistreerunutel jääksid paljude projektist osavõtjate pildid nägemata (põhjuseks nende osaliste vähene pildimaterjal flickris, mistõttu ei suvatse süsteem neid tõsiselt võtta ning nende pilte näeb vaid sisseloginult) tõstsin kõigi kotid ka siia väljanäitusele.

Challenge called 12 bags was started in February. It's bag-making-project where participants are creating bags by given theme, any known technique can be used (knitting, crochet, sewing, quilting, felting, embroidery, mixed techniqes etc, etc). There is no need to participate each month. As many people have lots of projects going on already and their time is limited, new theme is called out in advance. It gives them extra month for making a bag.
Now, theme for April is called "vanast uus" in estonian which basically means "recycling". Something old should be used while creating bag for this month.
Theme for May is "Saturday night fever".
There is public Flickr group called 12kotti/12bags and anyone who is interested in this project can join it. So far only estonians have been making these bags, but any international members are more than welcome, and we'll switch to english in discussions if needed.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...