reede, 18. jaanuar 2013

Freeform Friday


Freeform Friday rubriik hakkas peas tiksuma sel aastavahetuse eelsel aal, mil on ju nii loomulik ette ja taha vaadata ja vaikselt mõtiskleda. Et mida ja kuidas.

Mõtteid oli muidugi teisigi. Et vaat kui uus algab, siis teen seda ja teist ja kolmandat.
Nagu kingiks numbrivahetus mulle kamaluga uusi ja toredaid oskusi. Näiteks organiseerituse ja venitamistaktika lõpetamise :)
See selleks.

Jõulueelsel aal tekitasin lisaks kahele lõpuni viidud sallile peotäie ümmargusi motiive, mis ei saanud mitte millekski:Eile võtsin neist ühe ja tirisin ligi "jäänuk-lõngade" kasti ja lasin nõelal lennata. Puhtast mängulustist. Ilma nägemuse ja suure plaanita.

Ainus plaan oli tegevust nautida ja meenutada vabaheegelduse võlu.
Algul tegin pilti ka, et näidata kuidas asi kasvab:Siis haaras tegevus juba sedavõrd, et protsessi jäädvustamine ununes.

Välja tuli selline.
Suuruseks silma järgi hinnates nii umbes 16x20 cm.


Tegevus oli puhtalt tunnetuslik, kiire, lõngavalikul pikalt ei kaalunud. Mis kastis oli ja väga ei karjunud, see järgmisena käiku läks.

Nii vaadates seostub mulle sambla ja sügise ja metsaga.

Järgmise reedeni siis!5 kommentaari:

 1. I like freform more and more, but I´m not ready for it yet. Love your work!

  VastaKustuta
 2. Beautiful! Thanks for sharing the process.

  VastaKustuta
 3. Mina olen alati võlutud just sellest, kuidas nii muuseas erinevat tooni/jämedust lõngad omavahel ilma ühegi süsteemita kokku heegeldatakse. Ja tulemus on ilus!.
  Aga ma tean, et ma ise ei suuda sellist asja teha, sest mul on vaja süsteemi. Kuid siis see pole ju enam vabaheegeldus :)
  Sinu töid on alati ilus vaadata!

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...