reede, 25. jaanuar 2013

Freeform Friday

Jätkan sealt, kus eelmine kord pooleli jäi.
Ehk siis sama stiili ja värvigammaga.


Elevus oli suur ja tunne imehea. Pole ju tõesti juba pikki aastaid vabaheegeldusega tegelenud.  
Soovitan soojalt proovida. Puhtalt tegevuse nautimiseks. 
Lõpptulemus? Noh, see pole nii oluline. Ma tõesti ei tea veel, mis neist lapikestest saab. 
Kui muud ei saa, siis lähevad poolikute tööde kasti, haa!

Panen veel kord paar samm-sammult pilt.
Kasutan siin väga lihtsaid võtteid. Enamjaolt ühekordseid sambaid, veidi kinnissilmuseid, ketti ja kahekordseid sambaid. Nuppe ja pikoosid.

Sellega esimene istung lõppes, aga eile vaatasin, et kuidagi lame ja tühjavõitu on see lugu ning lisasin lillat siia-sinna.Tegin paralleelset veel ühe lapi. Veidi heledama.Ja kui lilla juba käes oli, siis puistasin seda veidi siia ka. Ja tumeroheilst (mis keras lillale järgnes, tegu Novita värviüleminekuga "Puro" lõngaga).


Seni valminud kolmik koos:Kui nüüd kellelgi juhtumisi tekkis huvi katsetada, aga miski tüütu putukas siristab kõrva, et aaa-eee-maikkaeioska-ja-maitea-janiiedasijatagasi, siis aastal 2005, Isetegija käsitööfoorumi päris alguses, kribasin ma nii sinna kui siia blogisse veidi üldist juttu vabaheegeldusest. 

(Olles ise ka tollal väga algaja, mistap paljud terminid ongi vaid inglise keeles, aga ei taha tagantjärgi parandama hakata. Samuti on neis postitustes miljon linki, mis enam ei toimi. 7 aastat ikkagi. A ehk on abiks.)3 kommentaari:

 1. Huvitav vaadata sellist pilt-pildilt kasvamist, Sinu käes paistab see kõik nii lihtne. Ise ei tea, kas saaksin hakkama... Kuidas töö tagant poolt välja näeb? Ja mis sellest võiks lõpuks tulla?

  VastaKustuta
 2. On jah huvitav vaadata ja heegeldamise isu ajas ka peale. Värvivalik on ka super!
  Olen ammu tahtnud seda vabaheegeldamist proovida, aga seni edasi teadmata kaugusse lükanud. Arvan samuti kui Arnikai, et ei saa hakkama. Aga ega enne teada ei saa, kui ei proovi ...

  VastaKustuta
 3. Oh, ma tahan nüüd teha ühe postituse teemal "ei saa hakkama" ja siis veel ühe "vabaheegelduse lvabastavast mõjust" :)

  Et muidugi tasub proovida. Puhtalt tegemislusti pärast.

  Arnikai - tagantpoolt ei näe eriti välja. Suure osa lõngajuppe, mida kohe sisse peitu ei heegelda ning mis asetsevad lähestikku, sõlmin mitu korda kokku ja lõikan ära. Järgmisel reedel teen mõnest pahupoolest pilti :)

  Mis sest tulla võiks - ei tea veel! Hetkel naudin lihtsalt protsessi.

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...