esmaspäev, 17. oktoober 2005

Freeform heegeldamise õpituba: Sissejuhatus

No nii. Ühest Isetegija foorumis lendulastud lausest on sündimas (mulle teadaolevalt) esimene virtuaalne käsitööalane õpituba meie kodumaal ;)

Osaleda võivad kõik, kes soovivad. Heegeldamisoskus võib olla täiesti algeline. Kes kohe väga soovib, võib heegeldamise just nimelt selleks otstarbeks - freeformi (edaspidi ka lihtsalt FF) õppimiseks - enesele selgeks teha. Kusjuures tihtipeale on täiesti algajatel tunduvalt lihtsam FFiga pihta hakata, kuna neil puuduvad igasugused stamparusaamad, mis on heegeldamises "õige" või "vale". Üheks selliseks heaks näiteks on Ana Voog.

Mõned saidid arusaamiseks, mis see freeform siis endast kujutab:
*Momendil maailmas üks juhtivaid freeformereid austraallanna Prudence Mapstone, kes reisib FFi tutvustades palju ringi ning õpetab erinevates õpitubades.
*Freeformcrochet.com, kuhu on koondatud FF näited erinevatelt autoritelt ning FF-alane lingikogu.
*Ühtede FFpioneeride James Waltersi ja Sylvia Coshi sait.
*Jenny Dowde. Temalt on ilmunud ka teos "Freeform knitting and crochet" ning jutud käivad, et varsti ilmub 2 uut üllitist.
*Ameeriklanna Margaret Hubert.
*Austraallanna Susie Bowring-Milleri koduleht.
*Myra Wood

Lõin meile piltide ülesriputamiseks ning aruteluks Flickri keskkonda oma grupi: Freeform heegeldamine. See on avalik grupp, millega võivad liitudada kõik soovijad. Esmalt tuleb luua endale Flickr.com account ning seejärel ühineda grupiga. Kui kellegil tekib küsimusi, siis küsige julgelt!
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...