neljapäev, 17. mai 2007

Kaelakee hääl 15

Meil siin on suvehooaeg hoogu kogumas. See tähendab, et külalised pole enam harvad. Mis omakorda tingib selle, et siinsed sissekanded pole enam sagedased.
Pildil on üks heegelkatsetus. Tehtud labasest puuvillasest lõimelõngast ja lakitud puidulakiga. Saadus on kõvapoolne, kuid siiski vetruv. See on üks noist töödest, millele üle-eelmises postituses viitasin. Aga tol õhtul ei saanudki enam rahu ning heegeldasin 0,75 mm heegelnõela ja iirisega kaks motiivikest. Nüüdseks on needki pva-ga kõvastatud ning lakitud, kuid ehteks veel esialgu vormistamata.
ps kompositsioon on tütre poolt ;)

On the picture is one of my experiments with covering crochet with varnish. Another necklace. You can't see it on the photo but the thing is quite hard and won't loose its' shape.
I have few other experiments in stock and will post more pictures soon.


6 kommentaari:

 1. Anonüümne17.05.07, 10:51

  Imeilus - nii õrn ja habras!

  VastaKustuta
 2. Anonüümne17.05.07, 11:51

  Võrratu! See on ju ühes tükis heegeldatud, mitte motiividest?

  VastaKustuta
 3. tänud Leina :)

  Freddy - see on jah ühes tükis, üritasin imiteerida helmestega tehtavat nn koralltehnikat.

  VastaKustuta
 4. Anonüümne20.05.07, 19:55

  Like it very much. How does this varnish influence the glance and colour of the material you crochet with? It's nice to hold the playful, natural form of yor crochet work.

  VastaKustuta
 5. veerle - I only use the cheapest plain cotton thread for these kind of experiments. and results depend also on what kind of varnish is used, how many coats are applied etc. this one is covered 1 time with semi-glossy wood varnish.

  VastaKustuta
 6. Anonüümne23.05.07, 11:36

  This is so beautiful, it looks like coral.

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...